Outdoor  »  Futás  »  2016 december 17.:FittAréna, programok

2016 december 17.:FittAréna, programok

2016. december 14.
 
Eddig 0 hozzászólás
December 17-én újra megrendezésre kerül a DECATHLON FittAréna. Tartsatok velünk az év legfittebb napján!
11. DECATHLON FittAréna
Időpont: 
2016. december 17.
Helyszín: Budapest, SYMA Sport-és Rendezvényközpont


Programok 2016

DECATHLON Nagyszínpad
08:50-09:20 – Dj Bauer & Péter Attila – Bemelegítő Dj show a FitRadioval
09:30-10:05 – Balázs Adrienn Kinga – Warm Up – Intervall
10:20-10:55 – Czégel Erika – Gymstick
11:10-11:45 – Béres Alexandra Súlykontroll+
12:00-12:35 – Sifi & Kangoo Team Kangoo Christmas
12:50-13:25 – Péntek Enikő Zóna Max
13:40-14:15 – Tatarek Rezső Best of 2006-2016 Iron Box
14:30-15:05 – Katus Attila Best Body
15:20-15:55 – Michael Dela Cruz Kamibo® 2.0
16:05-16:40 – Almásy Csilla és csapata SpineUP!
DOMYOS Jóga Terem
09:30-10:05 – Rudas Fruzsina – Csípőnyitó Yin jóga óra
10:20-10:55 – Orbán Gábor Yogabor – hatha
11:10-11:45 – Kovács Gyöngyi Naliní- Naliní Női jóga
12:00-12:35 – Almásy Csilla – Dinamikus jóga Energy flow
12:50-13:25 – Sárig Hajnalka – Iyengar jóga sportolóknak
13:40-14:15 – Rubin Olivér és Csilla – Rubin yoga flow
14:30-15:05 – Lövey Ivett – Stresszoldó jóga
15:20-15:55 – Székesvári Melinda – Hatha jóga fókuszban a szép tartás
Rexona Dance terem
09:30-10:05 – Sifi & Kangoo Team Wake Up
10:20-10:55 – Juhász Bianka & Ugróczi Móni – Funky Groove Dance
11:10-11:45 – Kiss Gábor Afrodance
12:00-12:35 – Lőrincz Ernő & Cseh-Szakál Tibor Party Fitness
12:50-13:25 – Varró Gyula Aerobik Performance
13:40-14:15 – Fort Alexandra Zumba
14:30-15:05 – Girly streetdance by Kelemen Kata
15:20-15:55 – Bottka Janett és Csonka Anita Dance no limit
BioTechUSA Küzdősport/Brutál terem
09:30-10:05 – Gárdus Bence Kick-box Aerobik
10:20-10:55 – Czanik Balázs Capoeira Aerobic
11:10-11:45 – Buczkó Péter & Vigassy Sarolta Iron Box Max
12:00-12:35 – Bánkuti Gabi Spartan
12:50-13:25 – Csörgő Adrienn Fit fight
13:40-14:15 – Borsos Peti Cardio Kick-boksz
14:30-15:05 – Miló Viki Warrior training
15:20-15:55 – Dobrovszki Dani & Oravecz István Dupla Kondi
dmBio Mozgástrendek terem
09:30-10:05 – Horváth Gréta – Good morning, Pilates!
10:20-10:55 – Zólyomi-Zsirkai Noémi CORE-Bodybalance
11:10-11:45 – Mezei Eszter – ELITE Piloxing csapat!
12:00-12:35 – Nagy Amarilla Powerstick-erőfejlesztő gyakorlatok bottal
12:50-13:25 – Borsos Peti – Szolga Detti – Juhász Bianca Dbands
13:40-14:15 – Michael Dela Cruz FUNCTIONAL WOMEN
14:30-15:05 – Péntek Enikő Zóna Basic
15:20-15:55 – Pulay Szilvi Intervall alakformáló
Group Cycling® terem
09:30-10:55 – GROUP CYCLING® Team Ride – Made in Italy
11:10-12:35 – Vallus Anett – Kanczler Gábor – Fintor Gábor – Fly to the Space
12:50-14:15 – Körtvélyessy Ákos – Barna Edit – Hóbor Nikoletta – Extrém sportolók
14:30-15:55 – Gulyás Gábor – Gál Brigitta – Horváth Péter – Giro d' Italia
IRON SYSTEM™ színpad Fitneszpark
09:30-10:05 – Kucsera Bence HOT IRON™ 2
10:20-10:55 – Facskó Szidónia HOT IRON™ Cross
11:10-11:45 – Tóth Andrea HOT IRON™ 2
12:00-12:35 – Góth Mariann HOT IRON™ Cross
12:50-13:25 – Südi Barbara HOT IRON™ 2
13:40-14:15 – Berényi Berni-Gózon Tamás HOT IRON™ Cross
14:30-15:05 – Facskó Szidónia – Dobrovszki Dani HOT IRON™ 2
15:20-15:55 – Tóth Andrea HOT IRON™ Cross
Fitness Akadémia csoportos órák színpad Fitneszpark
09:30-10:05 – Orbán Gábor Yogabor Classic Hatha Yoga
10:20-10:55 – Lamm Nikó&Németh Zsani Dance Moves
11:10-11:45 – Adamcsek Edo Stepaholic
12:00-12:35 – Rátkai Zsani DanceMix
12:50-13:25 – Kovács Erika Dance Professional
13:40-14:15 – Rátkai Zsani Kondi Step Classic
14:30-15:05 – Mezei Eszter&Szabó Gergő Piloxing KO – G-Force Mix
15:20-15:55 – Pardi Erika Pilates
Fitness Akadémia Funkcionális terület Fitneszpark
09:30-10:05 – Pálos Attila Military BootCamp
10:20-10:55 – Deres Ádám 115 Official
11:10-11:45 – Nádasi Krisztián Killer BootCamp
12:00-12:35 – Gaál Attila Stability Workout
12:50-13:25 – Szedlacsek Orsi GhettoCamp
13:40-14:15 – Paróczi Arnold Funkcionális edzés
14:30-15:05 – Tamás Gergő Cross Training
15:20-15:55 – Kovács Kriszti Stretching
Gilda Max színpad Fitneszpark
09:30-10:05 Szőts István Boksz aerobik
10:20-10:55 Góth Mariann Intervall tréning
11:10-11:45 Vujicsity Viktória Alakformálás
12:00-12:35 Komlós Móni Move your spine
12:50-13:25 Juhász Imre – Bánhegyi Gergely Crossfusion
13:40-14:15 Groholy Babett Funkcionális edzés
14:30-15:05 Tar Edit KamiBo
15:20-15:55 Erdei Zsolt Boksz
Sugár Fitness Fitneszpark
10:20-10:55 Fürge Balázs – Alakformáló
11:10-11:45 Fürge Balázs – Fitbox
12:00-12:35 Rizmayer Beatrix – Fanatic Jump
12:50-13:25 Makár Tamás – Alakformáló: Body Control
13:40-14:15 Szőts István – Alakformáló
14:30-15:05 Oravecz István – Alakformáló: Body Control
15:20-15:55 Fischer Gábor – Gyriafit
Concept2 Regatta terem
10:20-10:55 Ugróczky Csaba Regatta Liget
11:10-11:45 Ugróczky Csaba Regatta Liget
12:00-12:35 Ézsiás Peti Rock Hard
12:50-13:25 Ugróczky Csaba Training
13:40-14:15 Kis Norbert – Spiki Extreme
FitCollege© Functional & Core stage BLACKROLL/STROOPS előjelentkezés
09:30-10:05 – Izsipi Ági & Kovács Gergely BLACKROLL© Core & Recovery
10:20-10:55 – Bánhegyi Gergely & Keszeg Anikó STROOPS®Functional Movement
11:10-11:45 – Kovács Gergely & Für Dávid BLACKROLL® Core & Recovery
12:00-12:35 – Bánhegyi Gergely & Izsipi Ági STROOPS®Functional Movement
12:50-13:25 – Gál Brigi & Vér Tomi BLACKROLL® Core & Recovery
13:40-14:15 – Keszeg Anikó & Kovács Gergely STROOPS®Functional Movement
14:30-15:05 – Kovács Gergely & Für Dávid BLACKROLL® Core & Recovery
15:20-15:55 – Gál Vera & Bánhegyi Gergely STROOPS®Functional Movement
ZONA STAGE
09:00- 09:30 – Hrozik Edit ZONA START(kardió fókusz)
09:35-10:05 – Juhász Vera FUNKCIONÁLIS ZONA BASIC(core fókusz)
10:20-10:55 – Rajnai Kinga ZONA HIT(kardio fókusz)
11:10-11:45 – Takács Karancsi Dorka ROUND ZONA MAX (kar-popsi fókusz)
12:00-12:35 – Steinhausz Andi CORE ZONA MAX(has-hát fókusz)
13:40-14:15 – Somogyi Melinda COMB-POPSI ZONA(alsótest fókusz)
14:30-15:05 – Ordasi Szilvi KOCKAHAS EDZÉS
15:20-15:55 – Stranszky Nikoletta FULL-KARDIÓ ZONA (zsírégetés)
SUHANJ! Tekerj vakon!
09:35-10:05 – Gusztos Péter
10:20-10:55 – Pausz Tamás
11:10-11:45 – Gusztos Péter
12:00-12:35 – Pausz Tamás
12:50-13:25 – Gusztos Péter
13:40-14:15 – Pausz Tamás

Az időpont- és programváltozás jogát a BSI fenntartja.

Jegyvásárlás

11. DECATHLON FittAréna
Időpont:
 2016. december 17.
Helyszín: Budapest, SYMA Sport-és Rendezvényközpont
 Egész napos jegyFelnőttDiákjegySpuri Aranykártyával
augusztus 31-ig500040004500
október 31-ig550045005000
november 30-ig600050005500
december 16-ig650055006000
december 17-én70006000 
 Délutáni jegy (13:00-tól)FelnőttDiákjegySpuri Aranykártyával
   
október 31-ig300020002500
november 30-ig350030003250
december 16-ig400035003750
december 17-én45004000 
  • elővételben 2016. december 14-ig  az eseményt szervező BSI online rendszerén keresztül. A nevezési díj kifizetését bárhonnan elintézheted Visa, Visa Electron, MasterCard, MaestroCard vagy American Express kártyákkal. Biztonságos rendszer, 2009 augusztusa óta évente több mint 50.000 nevezést fogadunk!
  • Újdonság! Online rendszerünkbe belépve egy regisztrált felhasználó már több jegyet is vásárolhat egyszerre!  A nyomtatott jegyek átvehetők az eseményt szervező BSI Nevezési Irodájában (1138, Budapest, Váci út 152-156., M3 metró Forgách utcai megállója)
Személyesen:
nyomtatott jegyek átvehetők az eseményt szervező BSI Nevezési Irodájában (1138, Budapest, Váci út 152-156., M3 metró Forgách utcai megállója)
Egyéb jegyvásárlással kapcsolatos kérdéseidet a nevezes@futanet.hu címre várjuk.
A TICKET EXPRESS (TEX) ORSZÁGOS HÁLÓZATÁBAN
Belépőjegyedet ide kattintva vásárolhatod meg a TEX hálózatában.
TEX Hungary Kft.
1146 Budapest
Dózsa György út 1. – Syma Csarnok
E-mail: info@tex.hu
Telefonos jegyrendelés és információ: +36-30-344 0022 (Hétköznap: 9-17.)
TEX Jegyirodák:
-TEX Bálna
Fővám tér 11-12.
1093 Budapest
Nyitva tartás: H-P: 10.00-18.00, Szo: 11.00-15.00 (Ebédszünet: 12.30-13.00 között)
-TEX Syma
SYMA Jegypénztár (Dózsa György út felől)
Dózsa György út 1.
1146 Budapest XIV.
Nyitva tartás: H-P: 09.00-17.00 (Ebédszünet: 13.00-13.30 között)
Jegyiroda partnerek listáját ide kattintva érheted el>>
A TICKETPRO hálózatában
Belépőjegyedet ide kattintva vásárolhatod meg a TICKETPRO hálózatában.
LÉTSZÁMLIMIT
Az eseményre az első 6000 jelentkező részére tudjuk biztosítani a részvételt.
Figyelem! – a belépőjegy egyszeri belépésre jogosít, ismételt belépésre csak új belépőjegy vásárlása esetén van lehetőséged. Az előzetesen megvásárolt, átvett belépőjegyre kérjük nagyon vigyázz, mert ennek hiányában, a helyszínen újabb jegyet kell vásárolnod.
JEGYÁR TARTALMA
  • a támogatók ajándékait tartalmazó regisztrációs csomagot,
  • az órákon és a sorsoláson való részvételt,
  • ingyenes frissítést a nap folyamán,
  • ingyenes ruhatárat,
  • 21,26 % Áfát
RÉSZVÉTELI FELTÉTELEK
Belépőjegyed a 11. DECATHLON FittAréna rendezvényre és egyszeri belépésre jogosít, de csak abban az esetben, ha elfogadod az alábbi feltételeket, és tudomásul veszed, hogy köteles vagy betartani az intézmény házirendjét és a biztonsági rendszabályokat a rendezők ellenőrzése mellett.
A rendezvényre 14 éven aluli látogatók csak felnőtt korú kísérővel léphetnek be. A rendezvényt mindenki a saját felelősségére látogathatja. A rendezőség mindent megtesz a rendezvény biztonságos lebonyolítása érdekében, de a látogatók esetleges felelőtlen magatartása miatt bekövetkező károkért semmilyen felelősséget nem vállal. A rendezőség a 2005. évi CXXXlII. tv. alapján – egyebek mellett – jogosult a látogatók igazoltatására, csomagjuk átvizsgálására, meghatározott tárgyak bevitelének megakadályozására, s a rendezvény megtartását zavaró személy távozásra felszólítani. Ez esetben a belépőjegy árát a rendezőség nem téríti vissza. Az eseményre való jegy megvásárlásával hozzájárulsz, hogy az eseményen rólad kép- és filmfelvétel készülhet, az esemény internetes vagy televíziós közvetítésében, fotóanyagain, valamint azok reklámcélú felhasználásában (pl. óriásplakát, szórólap, banner, stb...) szerepelhetsz, ezekért semmilyen követeléssel nem léphetsz fel a rendezőkkel, a felvétel készítőivel, vagy annak jogos felhasználóival szemben.
Kérjük, hogy belépőjegyedet kizárólag hivatalos jegypénztáraknál vásárold, jegyedet fénymásolni, vagy bármilyen úton reprodukálni ne engedd, mert a  hamisítók illetve a hamis jegy felhasználója ellen eljárást kell indítanunk. A jegyek rejtett biztonsági jellel védettek, eredetiségüket a rendezők a bejáratnál ellenőrzik.
SZERVEZÉS
Az esemény szervezője a BSI Sport Kft.
1138 Budapest, Váci út 152. (a 3-as metró Forgách utcai megállójánál)
Nyitva: munkanapokon 9.00 és 17.00 óra között
Tel: 06 1 273 0939, Fax: 06 1 273 0936
E-mail: info@futanet.hu
Web: www.futanet.hu


Címkék: