Életmód  »  Szórakozás  »  Foci Eb menetrend, meccs időpontok időrendben

Foci Eb menetrend, meccs időpontok időrendben


2016. június 13.
 
Eddig 0 hozzászólás
Magyarország KIESETT a franciaországi labdarúgó Európa-bajnokságból. A belgák ellen 4-0 vesztettünk. Részletek, menetrend, lebonyolítás, mezőny, eredmények.

Meccs időpontok időrendben

 
Kieséses szakasz menetrendje

 Elődöntők

 1: Portugália v Wales (21.00, 6 Július, Lyon)
2: Németország v Franciaország (21.00, 7 Július, Marseille)

 Döntő

  Portugália v Franciaország (21.00, 10 Július, St-Denis)

Foci Eb menetrend, meccs időpontok időrendben
 
NYOLCADDÖNTŐ
Június 25.15.00A2–C2Saint-Étienne, Stade Geoffroy-Guichard
Június 25.18.00B1–A/C/D3Párizs, Parc des Princes
Június 25.21.00D1–B/E/F3Lens, Stade Bollaert-Delelis
Június 26.15.00A1–C/D/E3Lyon, Stade des Lumières
Június 26.18.00C1–A/B/F/3Lille, Stade Pierre-Mauroy
Június 26.21.00F1–E2Toulouse, Városi Stadion
Június 27.18.00E1–D2Saint-Denis, Stade de France
Június 27.21.00B2–F2Nizza, Allianz Riviera
    
NEGYEDDÖNTŐ
Június 30.21.00A2/C2–D1/BEF3Marseille, Stade Vélodrome
Július 1.21.00B1/ACD3–F1/E2Lille, Stade Pierre-Mauroy
Július 2.21.00C1/ABF3–E1/D2Bordeaux, Matmut Atlantique
Július 3.21.00A1/CDE3–B2/F2Saint-Denis, Stade de France
    
ELŐDÖNTŐ
Július 6.21.001. negyeddöntő győztese–
2. negyeddöntő győztese
Lyon, Stade des Lumières
Július 7.21.003. negyeddöntő győztese–
4. negyeddöntő győztese
Marseille, Stade Vélodrome
    
DÖNTŐ
Július 10.21.001. elődöntő győztese–
2. elődöntő győztese
Saint-Denis, Stade de France

Foci Eb menetrend, meccs időpontok időrendben

Eredmények

Elődöntő eredményei:

MérkőzésEredményTovábbjutó
Mérkőzés 1: Portugália - Wales2-0Portugália
Mérkőzés 2: Franciaország - Németország2-0Franciaország

Lezajlott Meccsek:

1. csoportkör

Június 10 Péntek 21.00 (St-Denis): Franciaország v Románia – A csoport
Június 11 Szombat 15.00 (Lens): Albánia v Svájc – A csoport
Június 11 Szombat 18.00 (Bordeaux): Wales v Szlovákia – B csoport
Június 11 Szombat21.00 (Marseille): Anglia v Oroszország – B csoport
Június 12 Vasárnap  15.00 (Párizs): Törökország v Horvátország – D csoport
Június 12 Vasárnap 18.00 (Nice): Lengyelország v Észak-Írország – C csoport
Június 12 Vasárnap 21.00 (Lille): Németország v Ukrajna – C csoport
Június 13 Hétfő, 15.00 (Toulouse): Spanyolország v Csehország – D csoport
Június 13 Hétfő, 18.00 (St-Denis): Íroroszág v Svédország – E csoport
Június 13 Hétfő,21.00 (Lyon): Belgium v Olaszország – E csoport
Június 14 Kedd, 18.00 (Bordeaux): Ausztria v MAGYARORSZÁG – F csoport
Június 14 Kedd, 21.00 (St-Etienne): Portugália v Izland – F csoport

2. csoportkör

Június 15, Szerda 15.00 (Lille): Oroszország v Szlovákia – B csoport
Június 15, Szerda 18.00 (Párizs): Románia v Svájc – A csoport
Június 15, Szerda 21.00 (Marseille): Franciaország v Albánia – A csoport
Június 16, Csütörtök 15.00 (Lens): Anglia v Wales – B csoport
Június 16, Csütörtök 18.00 (Lyon): Ukrajna v Észak-Írország – C csoport
Június 16, Csütörtök 21.00 (St-Denis): Németország v Lengyelország – C csoport
Június 17, Péntek 15.00 (Toulouse): Olaszország v Svédország – E csoport
Június 17, Péntek 18.00 (St-Etienne): Csehország v Horvátország – D csoport
Június 17, Péntek 21.00 (Nice): Spanyolország v Törökország – D csoport
Június 18, Szombat 15.00 (Bordeaux): Belgium v Íroroszág – E csoport
Június 18, Szombat 18.00 (Marseille): Izland v MAGYARORSZÁG – F csoport
Június 18, Szombat 21.00 (Párizs): Portugália v Ausztria – F csoport

3. csoportkör

Június19, Vasárnap 21.00 (Lille): Svájc v Franciaország – A csoport
Június19, Vasárnap 21.00 (Lyon): Románia v Albánia – A csoport
Június 20. Hétfő  21.00 (St-Etienne): Szlovákia v Anglia – B csoport
Június 20. Hétfő  21.00 (Toulouse): Oroszország v Wales – B csoport
Június 21. Kedd, 18.00 (Párizs): Észak-Írország v Németország – C csoport
Június 21. Kedd, 18.00 (Marseille): Ukrajna v Lengyelország – C csoport
Június 21. Kedd, 21.00 (Bordeaux): Horvátország v Spanyolország – D csoport
Június 21. Kedd, 21.00 (Lens): Csehország v Törökország – D csoport
Június 22. Szerda, 18.00 (Lyon): MAGYARORSZÁG v Portugália – F csoport
Június 22. Szerda, 18.00 (St-Denis): Izland v Ausztria – F csoport
Június 22. Szerda, 21.00 (Nice): Svédország v Belgium – E csoport
Június 22. Szerda, 21.00 (Lille): Olaszország v Íroroszág – E csoport
Nyolcaddöntők

Mérkőzés 1: Svájc v Lengyelország (15.00, 25 Június, St-Etienne)
Mérkőzés 2: Wales  v Észak-Írország (18.00, 25 Június, Paris)
Mérkőzés 3: Horvátország v Portugália (21.00, 25 Június, Lens)
Mérkőzés 4: Franciaország v Írország (15.00, 26 Június, Lyon)
Mérkőzés 5: Németország v Szlovákia (18.00, 26 Június, Lille)
Mérkőzés 6: Magyarország v Belgium(21.00, 26 Június, Toulouse)
Mérkőzés 7: Olaszország  v Spanyolország (18.00, 27 Június, St-Denis)
Mérkőzés 8: Anglia v Izland (21.00, 27 Június, Nice)
 
Negyeddöntők

1: Lengyelország v Portugália (21.00, 30 Június, Marseille)
2: Wales v Belgium (21.00, 1 Július, Lille)
3: Németország v Olaszország (21.00, 2 Július, Bordeaux)
4: Franciaország v Izland (21.00, 3 Július, St-Denis)


 
A-CSOPORT
Június 10.21.00Franciaország–Románia 2–1 (Giroud, Payet, ill. Stancu – 11-esből)
Június 11.15.00Albánia–Svájc 0–1 (Schär)
Június 15.18.00Románia–SvájcPárizs, Parc des Princes
Június 15.21.00Franciaország–AlbániaMarseille, Stade Vélodrome
Június 19.21.00Románia–AlbániaLyon, Stade des Lumières
Június 19.21.00Svájc–FranciaországLille, Stade Pierre-Mauroy
    
B-CSOPORT
Június 11.18.00Wales–Szlovákia
Bordeaux, Matmut Atlantique
Június 11.21.00Anglia–OroszországMarseille, Stade Vélodrome
Június 15.15.00Oroszország–Szlovákia
Lille, Stade Pierre-Mauroy
Június 16.15.00Anglia–WalesLens, Stade Bollaert-Delelis
Június 20.21.00Oroszország–WalesToulouse, Városi Stadion
Június 20.21.00Szlovákia–AngliaSaint-Étienne, Stade Geoffroy-Guichard
    
C-CSOPORT
Június 12.18.00Lengyelország–Észak-Írország
Nizza, Allianz Riviera
Június 12.21.00Németország–UkrajnaLille, Stade Pierre-Mauroy
Június 16.18.00Ukrajna–Észak-Írország
Lyon, Stade des Lumières
Június 16.21.00Németország–LengyelországSaint-Denis, Stade de France
Június 21.18.00Ukrajna–LengyelországMarseille, Stade Vélodrome
Június 21.18.00Észak-Írország–NémetországPárizs, Parc des Princes
    
D-CSOPORT
Június 12.15.00Törökország–Horvátország
Párizs, Parc des Princes
Június 13.15.00Spanyolország–Csehország
Toulouse, Városi Stadion
Június 17.18.00Csehország–Horvátország
Saint-Étienne, Stade Geoffroy-Guichard
Június 17.21.00Spanyolország–TörökországNizza, Allianz Riviera
Június 21.21.00Csehország–TörökországLens, Stade Bollaert-Delelis
Június 21.21.00Horvátország–SpanyolországBordeaux, Matmut Atlantique
    
E-CSOPORT
Június 13.18.00Írország–SvédországSaint-Denis, Stade de France
Június 13.21.00Belgium–OlaszországLyon, Stade des Lumières
Június 17.15.00Olaszország–SvédországToulouse, Városi Stadion
Június 18.15.00Belgium–ÍrországBordeaux, Matmut Atlantique
Június 22.21.00Olaszország–ÍrországLille, Stade Pierre-Mauroy
Június 22.21.00Svédország–BelgiumNizza, Allianz Riviera
    
F-CSOPORT
Június 14.18.00Ausztria–MAGYARORSZÁGBordeaux, Matmut Atlantique
Június 14.21.00Portugália–IzlandSaint-Étienne, Stade Geoffroy-Guichard
Június 18.18.00Izland–MAGYARORSZÁGMarseille, Stade Vélodrome
Június 18.21.00Portugália–AusztriaPárizs, Parc des Princes
Június 22.18.00Izland–AusztriaSaint-Denis, Stade de France
Június 22.18.00MAGYARORSZÁG–PortugáliaLyon, Stade des Lumières
    
Eredméyek:
LM-Lejátszott meccsek
GY-Győzelem
V-Vezteség
D-Döntetlen
G-Gól arány (szerzett : kapott)
P-Pontok
Á-Állapot
A-CSOPORT
   LM GY D V G P Á
1. Franciaország 3 2 1 0 4:1 7 Tovább jutott
2. Svájc 3 1  2 0 2:1 5 Tovább jutott
3. Albánia 3 1 0 2 1:3 3 
4. Románia 3 0 1 2 2:4 1 
B-CSOPORT
   LM GY D V G P Á
1. Wales 3 2 0 1 6:3 6 Tovább jutott
2. Anglia 3 1  2 0 3:2 5 Tovább jutott
3. Szlovákia 3 1 1 1 3:3 4 Tovább jutott
4. Oroszország    3 0 1 2 2:6 1 
C-CSOPORT
   LM GY D V G P Á
1. Németország 3 2 1 0 3:0 7 Tovább jutott
2. Lengyelország 3 2 1 0 2:0 6 Tovább jutott
3. Észak-Írország 3 1 0 2 2:2 3 Tovább jutott
4. Ukrajna 3 0 0 3 0:5 1 
D-CSOPORT
   LM GY D V G P Á
1. Horvátország 3 2 1 0 5:3 7 Tovább jutott
2. Spanyolország 3 2 0 1 5:2 5 Tovább jutott
3. Törökország 3 1 0 2 2:4 3 
4. Csehország 3 0 1 2 2:5 1 
E-CSOPORT
   LM GY D V G P Á
1. Olaszország     3 2 0 1 3:1 6 Tovább jutott
2. Belgium 3 2 0 1 4:2 6 Tovább jutott
3. Írország 3 1 1 1 2:4 4 Tovább jutott
4. Svédország 3 0 1 2 1:3 1 
F-CSOPORT
   LM GY D V G P Á
1.Magyarország 3 1 2 0 6:4 5 Tovább jutott
2. Izland 3 1 2 0 4:3 5 Tovább jutott
3. Portugália 3 0 3 0 4:4 3 Tovább jutott
4. Ausztria 3 0 1 2 1:4 1 
 
A harmadik helyezettek állása
1. Szlovákia 4 pont 0 gólkülönbség - Tovább jutott
2. Írország 4 pont -2 gólkülönbség - Tovább jutott
3. Észak-Írország 3 pont 0 gólkülönbség - Tovább jutott 
4- Portugália 3 pont 0 gólkülömbség - Tovább jutott
5. Törökország 3 pont -2 gólkülönbség 2 lőtt gól
6. Albánia 3 pont -2 gólkülönbség 1 lőtt gól
Negyeddöntő:
 EredményTovábbjutó
Mérkőzés 1: Lengyelország v Portugáia 1-1 (tízenegyes: 4-5)Portugália
Mérkőzés 2: Wales  v Belgium 3-1Wales
Mérkőzés 3: Németország v Olaszország 1-1 (tízenegyes: 6-5)Németország
Mérkőzés 4: Franciaország v Izland
 5-2Franciaország

Nyolcad döntő eredményei:
MérkőzésEredményTovábbjutó
Mérkőzés 1: Svájc v Lengyelország 1-1 (tízenegyes: 4-5)Lengyelország 
Mérkőzés 2: Wales  v Észak-Írország 1-0Wales
Mérkőzés 3: Horvátország v Portugália 0-1Portugália
Mérkőzés 4: Franciaország v Írország
 2-1Franciaország
Mérkőzés 5: Németország v Szlovákia
 3-0Németország
Mérkőzés 6: Magyarország v Belgium
 4-0Begium
Mérkőzés 7: Olaszország  v Spanyolország
 2-0Olaszország
Mérkőzés 8: Anglia v Izland
 1-2Izland

Címkék: