Vízisport  »  Vitorlázás  »  Kékszalag 2014 eredmények (370-405)

Kékszalag 2014 eredmények (370-405)

2014. július 14.
 
Eddig 0 hozzászólás
46. Kékszalag Audi Nagydíj eredmény abszolút sorrendben, (370-405.)
VÉGEREDMÉNY (1-369.) ITT!

HelyFelosztásHajóosztályHajónévOrrszámNemzRajtszámEgyesületKormányosLegénységYSFinishElapsed
       SE     
370HagyományosYS-III/1.ELYSIUM278HUN244Tecon SEKőváry TamásKőváry Kalán Anita, Mihályi György, Mihályi-Ruff
Ildikó, Kőváry Zoltán
11211/07/2014@04:23:3019:23:30
371HagyományosFolkeboatGANDALF25HUN1465BS-Fűzfő Vitorlás KlubÁgostházy ImreÁgostházy Szabolcs, Haranghy Zoltán, Schramkó
András Jakab (Sirály VSC)
11711/07/2014@04:26:2019:26:20
372HagyományosYS-III/1.DODÓ76HUN1258Révfülöpi Isk-i Vitorlázó,Vízimentő és KLégrády GáborZsitva Béla (Verseny VSE), Pénzes István, Horváth Zoltán11411/07/2014@04:39:3519:39:35
373HagyományosYS-III/2.SASI102HUN1495BS-Fűzfő Vitorlás KlubTátrai SándorSzécskai Viktor Csaba (ASE), Krautheim Miklós,
Felker Katalin
11911/07/2014@04:41:3519:41:35
374HagyományosYS-II.SHARK430HUN1451Ponton KlubGutlébet IstvánKrasznai Gyula, Kovács Szabolcs, Kiss Gábor10311/07/2014@04:43:3519:43:35
375HagyományosYS-II.KINCSEMBOGARAM248HUN4413Balatonfői Yacht Club
Vízisport és Mentő
Vojnits Tamás
Zsigmond
Dr. Kisfaludy Atala Katalin, Dr. Tóth György, Tóth
Balázs (rajtengedélyes)
10411/07/2014@04:45:3019:45:30
376HagyományosYS-III/2.Siesta233HUN1393Zamárdi Vitorlás és
Vízimentő Egyesület
Simon ZoltánBaráth Barna, Baltay Levente, Veér Lajos11611/07/2014@04:52:4519:52:45
377HagyományosSudár
Regatta
HONDULU STAR176HUN2SVSKCsontos AlajosZsódi Imre, Simon Sándor, Komlós László
(rajtengedélyes), Lajkó József (rajtengedélyes)
10311/07/2014@04:54:1519:54:15
378HagyományosYS-III/2.ARIADNE207HUN28Túravitorlás SportklubJókuthy MiklósJókuthy Adrienne, Román Miklós11711/07/2014@05:00:4020:00:40
379HagyományosYS-III/2.CZIMBORA III.73HUN1522Tihanyi Yacht Club SEDr. Ecsedy GáborDr. Csányi Gábor (TVSK), Nagy Attila Tamás
(TVSK), Dr. Nagy Tibor (TVSK)
12711/07/2014@05:00:5820:00:58
380HagyományosNauticNARMO99HUN1019Versenyvitorlás SK EgyesületNemes CsabaFicsor Csaba, Simkó Benedek Imre (BHVSE), Nemes Tamás , Horváth Ede (Verseny VSE), Helle Kristóf (rajtengedélyes)9111/07/2014@05:02:0620:02:06
380HagyományosYS-III/1.CIMBI407HUN1073Balatoni Hajózási SEBaranyai FerencNeumann Ferenc (Alsóörs), Lukáts Gábor11211/07/2014@05:07:2120:07:21
382HagyományosYS-III/2.ABSOLUT194HUN123Win-D SportegyesületMezei MiklósDaczó Sándor, Horváth Zoltán11611/07/2014@05:08:5520:08:55
383HagyományosYS-II.Fun Thomas90HUN1507Tihanyi Yacht Club SEKócza Gábor (IBM
SE)
Gergely Dóra, Heinemann Tamás (IBM SE), Mikos
Orsolya, Petrik Monika
10211/07/2014@05:08:5520:08:55
384HagyományosYS-III/2.CORO123HUN115Veszprémi Egyetemi
SC
Csepely MiklósCsepely Dávid Miklós, Vígh László11911/07/2014@05:10:2320:10:23
385HagyományosYS-III/1.ESTELLA BOAT345HUN674Gazdasági és Közlekedési Minisztérium SEKovács LeventeLikó István, Patocs Attila11311/07/2014@05:16:2320:16:23
386HagyományosYS-III/2.NOBODY343HUN523Atomerőmű SEJasper GáborFodor Zsolt, Kancsár László, Szegfű László
(rajtengedélyes)
11611/07/2014@05:24:0520:24:05
387HagyományosSudár SportPAJKOS466HUN6Túravitorlás SportklubSchulek Csaba
(Egis)
Serfőző István, Szilassy Borbála (mocó) (THE)10711/07/2014@05:27:4520:27:45
388HagyományosBavaria 32 186HUN1500Karsailing Vitorlás
Sportegyesület
Almássy GáborAlmássy László, Almássy Kornél, Somogyi Kristóf
László, Hargitai József (rajtengedélyes)
10511/07/2014@05:37:4420:37:44
389HagyományosYS-III/1.DISCOVERY57HUN3381Túravitorlás SportklubHorogh GyulaNagy Zsolt, Bajorné Arany Zsófia (Elmű SE)11411/07/2014@05:42:3420:42:34
390HagyományosYS-III/2.DELEJ376HUN8516ÉVSCBujtás AndrásCsáfordy Ferenc, Berendi Ferenc, Szekeres
Róbert
11611/07/2014@05:58:4420:58:44
HelyFelosztásHajóosztály HajónévOrrszámNemzRajtszámEgyesületKormányosLegénységYSFinishElapsed
391HagyományosYS-III/2.AMIÉ 391HUN1515General SportkörFürstall FerencDr. Báthory Zoltán, Szántai Ferenc, Fürstall Ferenc
Pálné (rajtengedélyes)
11611/07/2014@06:00:0021:00:00
392HagyományosYS-III/1.MIMÓZA-RÓZA433HUN1531Debreceni Egyetem
Atlétikai Club
Sal LászlóLudányi Péter, Illés Zsolt, Mogyoródi Béla
(Fenyves)
11311/07/2014@06:00:1221:00:12
393HagyományosYS-III/2.LATIN LOVER411HUN1266Balaton Vitorlás
Egyesület
Berecz TamásMocsányi Ákos, Szekeres Balázs, Németh László
(rajtengedélyes)
11711/07/2014@06:00:1521:00:15
394HagyományosBavaria 32CALYPSO147HUN1478Karsailing Vitorlás
Sportegyesület
Simonics PéterSimonics Miklós Péter, Bathó Tamás, Szabó
Tamás (FKVE)
10511/07/2014@06:05:3221:05:32
395HagyományosYS-III/2.OTEKI 68HUN917Sziget Szabadidő SEBenke KálmánBenke Mihály, Benke Emese11811/07/2014@06:06:0721:06:07
396HagyományosYS-II.DARLING344HUN4015Túravitorlás SportklubVajky LászlóDr. Aradi Dániel, Gelencsér Attila, Sárospataki
Albert
10511/07/2014@06:12:4221:12:42
397HagyományosYS-III/2.GEMINI419HUN29619Win-D SportegyesületPaukovics IstvánBorbély Csaba, Balogh Imre, Kanávor Péter12311/07/2014@06:21:0021:21:00
398HagyományosYS-III/2.HOBBY307HUN157Budapesti Elektromos
SE
Kovács ZoltánTóth Ilona, Tóth Gabriella, Rosta Csaba (OMFB
VK)
11911/07/2014@06:36:5921:36:59
399HagyományosYS-III/1.HULLÁMTÁNCOS II.464HUN1460Soproni Építők SKSárvári AndorSchreck Ákos (MVM SE), Horváth Tamás
(MKVSE), Hetzmann Albert (rajtengedélyes)
11411/07/2014@06:37:2421:37:24
400HagyományosDolfinKikelet 187HUN1375IBM Magyarország Szabadidő-Klub EgyesüleBenyovszky GáborJerabek György, Kiszelka Gábor, Kókai Tamás
(rajtengedélyes), Dr. Vendl Viola (rajtengedélyes)
10611/07/2014@08:34:0223:34:02
401HagyományosYS-II.POKERARC476HUN1242Avis SEKomócsin LászlóDr. Szántó Gergely, Dr. Keresztes Andor
(Katamarán)
10711/07/2014@08:38:5723:38:57
402HagyományosYS-III/2.KACOR271HUN339BSMC-NAVY Vitorlás
SZakosztály
Dori Ede (THE)Mrázik Dénes (Elmű SE), Dezséri Szabolcs Ernő
(SVSK)
13011/07/2014@09:15:201:0:15:20
403HagyományosYS-I/2.SANTA MARIA146HUN1492Debreceni Egyetem
Atlétikai Club
Bakos MiklósKovács Sándor, Heim Imre, Dr. Jakab Kornél9111/07/2014@11:49:521:2:49:52
404HagyományosYS-III/2.BEATA161HUN118Alu SEFüredi SándorSári István, Váradi Eszter11911/07/2014@15:10:211:6:10:21
405HagyományosYS-III/1.VERENITA389HUN1303Arche Vitorlás és Sporthajó Közhasznú EgBakos PéterSzajkó Károly, Boros Tamás113 DNF
405HagyományosScholtz 22MAYA 164HUN119Balatonfői Yacht Club
Vízisport és Mentő
Csuka GyörgyGyöngyösi Imre, Hovanecz Gergely97 DNF
405Hagyományos25-ös jolleIMOLA 52HUN53Túravitorlás SportklubBarcsai VilmosBarcsai András, Csizmadia Jenő, Vass István
(rajtengedélyes)
103 DNF
405Hagyományos25-ös jolleODYSSEUS121HUN60Túravitorlás SportklubKováts FerencHalász Zsuzsanna (GKM SE), Tóth István
(VÍZÜGY SC), Barbai É. Diána (GKM SE)
103 DNF
405HagyományosYS-III/2.LOLA 56HUN1469BS-Fűzfő Vitorlás KlubDr. Hetényi TamásMógor László, Faragó Róbert (Win-D SE)129 DNF
405HagyományosYS-II.ROSE 77HUN1510Balatoni Hajózási SEDr. Gyuricza PéterDr. Gyuriczáné dr. Török Adrienn, Takács Dániel Gábor, Gyarmati Mátyás, Nárai Zoltán (THE), Farkas Tibor (rajtengedélyes), Répási Viktória (rajtengedé101 DNF
405HagyományosYS-II.ZEFÍR 28HUN1526Szegedi Vitorlás EgyletBranyiczki ImreDomonkos András, Dr. Varga Endre, Jámbor
István
106 DNF
HelyFelosztásHajóosztály HajónévOrrszámNemzRajtszám EgyesületKormányosLegénységYSFinishElapsed
405HagyományosYS-I/2.FLYSTAR 2622HUN77Kalti Motorsport
Egyesület
Antal Ákos
Szabolcs
Kiss Zoltán, Kovács László, Németh Bianka, Tujder Géza94 DNF
405HagyományosNauticINDIGO483HUN1157Balaton Vitorlás
Egyesület
Hauser MihályVarga László, László Zsolt, Török László, Meggyes
József (rajtengedélyes)
91 DNF
405HagyományosYS-I/2.BETHANY174HUN29Jonatán SENagy JózsefGégény Csaba, Paluska Ferenc, Paluska Ádám96 DNF
405HagyományosYS-II.VOLKSWAGEN LEASING160POL14406  Wojciech SpisakBogdan Jankowski, Kukasz Katamarz, Bartek
Szymanski
105 DNF
405HagyományosYS-II.SIRÁLY170HUN SZKE Szentandrási-
Szabó Attila
Szabó Csaba Tamás, Turcsán Botond, Pénzes
Attila
108 DNF
405HagyományosYS-I/2.ÓBESTER192HUN1415Pannon Yacht Club SESzeremley LászlóJodlbauer Philipp, Kisgyörgy Anna, Dávid Bálint
Huba
97 DNF
405HagyományosYS-III/2.PUNK-TUM119HUN1BSMC Ferenczi ZsoltDr. Ferenczi Miklós, Dr. Szomolányi Gábor119 DNF
405HagyományosNauticMATRIX474HUN881Verseny VSEDr. Rausch JánosRausch Melinda, Adámy Gábor, Papp Attila, Otti
Levente
91 DNF
405HagyományosYS-III/2.Krazy Kulters520HUN76BSMC Slenker GergelyTscheligi András, Mamo Balázs, Klauser Róbert, Leiter László116 DNF
405Hagyományos8mODPAPAGENA230HUN105Alu SEKisdaróczi JánosEgri Csaba, Karácsony Anikó, Vermes Imre91 DNF
405HagyományosYS-II.ALHIDADE75HUN1207Balatonfői Yacht Club
Vízisport és Mentő
Viszkei GyörgyVértes Gábor Pál, Piros Zoltán101 DNF
405HagyományosElliott 770DAS BOOT478HUN2BFC Husulin PálTerbich Miklós, Rudits Tibor, Szücs Ákos, Budai
Júlia (rajtengedélyes)
91 DNF
405NyíltTöbbtestű - M3NACRA - CARBON 2024HUN30Katamarán SEDiószegi ZoltánJankovics Gábor, Székely András  DNF
405HagyományosYS-II.FLYING DUTCHMAN284HUN1486  Florian ReitsmaPapp László, Claudia Reitsma-Kartopawiro108 DNF
405HagyományosYS-III/1.KISFRÖCCS435HUN18  Ernst ErvinDr. Pap Gábor, Dr. Rácz Gergely113 DNF
405HagyományosYS-III/1.VICTORIA501HUN943Karsailing VSEKarsai GáborVida Péter, Horváth Krisztián, Csizmadia Gábor113 DNF
405HagyományosYS-III/1.BAVARIA 31511HUN5TVSK Vörös ZsoltSárközy Gábor, Stunc Ferenc111 DNF
405HagyományosYS-III/1.Scyla 122HUN   Szalma IstvánDr. Nagy Béla, Szenszky Miklós, Dr. Varga
Richárd
110 DNF
405HagyományosYS-III/1.MARINA34HUN151Honvéd Vitorlás
Egyesület
Kiss ZoltánDr. Tóth-Pál Tamás, Zsilvölgyi Csaba114 DNF
405Hagyományos25-ös jolleLÁZADÓ312HUN22Túravitorlás SportklubDr. Gaál PéterSztanó Péter, Dr. Halvax György108 DNF
405NyíltEgytestűPRINCIPESSA9HUN115Kalti Motorsport
Egyesület
Nánási Balázs
Ákos
Nánási Krisztina Katalin, Németh Péter, Farkas Zoltán, Frast Ákos (ASE), Varga István, Skandera Gábor, Balogh Attila Zsombor, Kerekes Attila, Berzi László, Gyenis Bálint, Lökős Dániel, Makádi Lajos, Milbich András, Nagy Anikó60 DNF
405HagyományosYS-II.Gusty 29HUN2100Fonyódi Vitorlás
Egyesület
Dr. Gellér László
Alajos
Gellér Ágoston, Dr. Szokodi Csaba (Füredyacht
BVSE), Szokodi Gábor (Füredyacht BVSE)
102 DNF
405HagyományosYS-I/2.EL-CHICO44HUN1349Win-D SportegyesületDr. Szentiványi
Tamás
Csiák Zoltán, Ziska Tibor, Tóth Béla, Lerch
György, Petrilla György
91 DNF
HelyFelosztásHajóosztály HajónévOrrszámNemzRajtszámEgyesületKormányosLegénységYSFinishElapsed
405HagyományosYS-III/1.PISCATORES89HUN1505VVSI (Pro Recreatione)Halász Gyula
György
Hatvani Roland, Kovács Zoltán114 DNF
405HagyományosScholtz 22SHAGALAY48HUN28Verseny VSEJáki MiklósBöjti Kornél, Tóth Levente Bence97 DNF
405HagyományosYS-III/2.VIZIPÓK405HUN1454BS-Fűzfő Vitorlás KlubLakatos AndrásLakatos András, Dezső Gábor131 DNF
405HagyományosYS-III/1.TENGERSZEM300HUN1527Balatonfüredi Yacht
Club
Kassai EndreDalosné Balogh Anikó, Krehó Róbert114 DNF
405HagyományosYS-II.NIRVÁNA246HUN3255Asso Yacht ClubKomáromy BalázsHuszka Róbert (Almádi VSE), Vadnai Tamás103 DNF
405HagyományosYS-I/2.ORION452HUN9559Jonatán SEDr. Babicsák
Bence (KJAVSE)
Soós Attila Ádám (KJAVSE)97 DNF
405HagyományosElliott 770BANYUÉLA137HUN37Win-D SportegyesületPethő BalázsSzoták Regina, Tanka Balázs, Kovacsics Zsolt91 DNF
405HagyományosYS-III/1.LAMPEDUSA81HUN1960Balatonfűzfői Vitorlázó
SE
Horváth ZoltánSzabó Dávid Balázs, Mészáros Péter115 DNF
405HagyományosYS-II.TERJÁN87HUN1523Samurai Sport Club Kft.Kovács Péter
János
Kovács János, Kovács Adrienn, Kovács Marcell, Molnár Dániel106 DNF
405HagyományosYS-I/1.CODE8138HUN8005Black Magic Vitorlás
Sportegyesület
Simon TamásDr. Berecz Tímea (BFYC), Dr. Glatz Ferenc, Kerényi Csaba, Dedinszky Csaba, Budai Tóth Csaba85 DNF
405HagyományosYS-III/1.MÁNIA 412HUN128Tihanyi Yacht Club SEBuza GergelyBuza Edit, Buza Bence (SVE)114 DNF
405HagyományosYS-I/2.SCHEERBURG363HUN1022Kenesei Vitorlás KlubBurger KárolyCserháti Gabriella, Szirmay Gábor, Gábor Iván, Hartai Károly, Dr. Léka Andor (rajtengedélyes), Vér Zoltán (rajtengedélyes)91 DNF
405HagyományosScholtz 22BIRDY 371HUN109Versenyvitorlás SK EgyesületHorváth AttilaHorváth Zoltán, Tóth Róbert97 DNF
405HagyományosYS-II.ORCA 394HUN1529Spartacus Vitorlás
Egylet
Varga IstvánMarosfai Csaba (TVSK), Kacsari Norbert (TVSK)104 DNF
405HagyományosNauticKICSIM107HUN1109Avis SEBöjte RichárdBöjte Rebeka, Dénes Bence (THE-YKA), Vajnai Zoltán (THE-YKA), Nyerges Miklós (THE-YKA), Kalmár Péter (THE-YKA)91 DNF
405HagyományosEurópa
30/22-es
cirkáló
BESTIA320HUN12Tihanyi Yacht Club SEDamokos LászlóFekete László, Bánhidi Zoltán (VÍZÜGY SC), Fekete Dömötör (mocó), Fekete Bertalan98 DNF
405Hagyományos25-ös jolleVÖCSÖK93HUN17Túravitorlás SportklubHodvogner TiborHodvogner Richárd, Hodvogner Jácint György108 DNF
405HagyományosJ24ST. JAMES421HUN4026Navigátor VESzántó MihályTorsky Péter, Floch Péter102 DNF
405HagyományosDragonTRITON324HUN1Tihanyi Yacht Club SELukács IstvánBarts J. Balázs, Barts Zalán107 DNF
405HagyományosYS-II.VIVIEN144HUN1421Bolygó Hollandi 1356
Vízisport Egyesület
Csákányos ZsoltSarkady Péter, Galambos Zoltán (T-Jolle VSE)106 DNF
405HagyományosYS-I/1.ZIP CODE265HUN8002Kereked Vitorlás KlubZolnai György
István
Dr. Rechnitzer Dóra, Zolnai Sámuel, Benoit Zolnai, Zolnai Erzsébet (rajtengedélyes), Zolnai Ádám (rajtengedélyes)85 DNF
405Hagyományos25-ös jolleSZÉLHÁMOS145HUN57Bolygó Hollandi 1356
Vízisport Egyesület
Rózner Tamásifj. Rózner Tamás, Rózner Nikoletta (T-Jolle VSE), Farkas Ferenc, Simon Benjamin Ruben (T-Jolle VSE)103 DNF
HelyFelosztásHajóosztály HajónévOrrszámNemzRajtszámEgyesületKormányosLegénységYSFinishElapsed
405Hagyományos8mODPANTAREI434HUN47Kenese Marina-Port
Vízisport Egyesület
Olchváry BalázsZöld Balázs (Win-D SE), Réti Csaba (Win-D SE),
Salamon György (Win-D SE)
91 DNF
405Hagyományos50-es cirkálóAPRÓHULLÁM116HUN99/441Balatoni Ötvenesek
Egyesülete
Kristóf PéterDr. Kun Katalin (PYCSE), Fazekas Annamária (Win-D SE), Kristóf Julianna (Win-D SE), Maróti György97 DNF
405HagyományosYS-II.KISVACAK351HUN676Fonyódi Kormoránok
Vitorlás Egyesület
Horváth JánosTóth Miklós, Szilágyi Lajos, Márton József103 DNF
405HagyományosYS-II.SÜNDÖRGŐ497HUN1524COOL Curling
Sportegyesüleg
Fóti BalázsSzabad Tamás, Fülöp Annamária, Miklós Kriszta, Fóti Gábor109 DNF
405HagyományosYS-III/2.HAJNALI SZÉL185HUN35Túravitorlás SportklubDr. Bardóczi MiklósBrendl Ágnes, Both Gábor, Mészáros Sándor
(rajtengedélyes)
117 DNF
405HagyományosYS-III/1.CSINIBABA2396HUN1261Sziget Szabadidő SEifj. Illés JánosIllés János, Illés Zsuzsanna114 DNF
405HagyományosScholtz 22TUTTI 438HUN49Keszthelyi Yacht ClubFazekas FerencSzollár Zsolt, Dr. Márton Péter (KJAVSE)97 DNF
405HagyományosYS-III/1.FLAMENCO200HUN1496Túravitorlás SportklubCsorba GáborMáté József, Dr. Bencze András112 DNF
405HagyományosYS-I/2.VILÁGSZÁM97HUN1493Avis SEKlicsu AndrásLukács László, Boros József, Kelemen Zoltán98 DNF
405HagyományosSudár
Regatta
BLACK MAGIC WOMAN104HUN68Vízügyi Sport ClubDékány Bélaifj. Dékány Béla Balázs, Fülöp Tamás103 DNF
405HagyományosMelges-24RANDOM263HUN240Veszprémi Egyetemi
SC
Szajkó BalázsNagy Barbara, Ruják Eszter90 DNF
405HagyományosEurópa
30/22-es
cirkáló
AZÚR 458HUN10Tihanyi Yacht Club SEHayde Tibor ErvinHertelendy Gábor, Szász Gergely (TVSK)98 DNF
405HagyományosYS-II.LIZY 108HUN1130Yacht Egylet
Gyenesdiás
Dörnyei LászlóFábián Tibor, Guzmics Jenő109 DNF
405NyíltTöbbtestű - M0EVOPRO-GENERALI1HUN501Kenese Marina-Port
Vízisport Egyesület
Litkey FarkasRick Gergely (MVM SE), Lovas Zsolt, Weinhardt
Csaba (ASE), Nemes Attila
  DNF
405HagyományosScholtz 22HOOK 129HUN644Első Kenesei VíziegyletRitter DávidÁgoston István, Ritterné Mocskonyi Zsuzsa, Tábor
Viktor
97 DNF
405HagyományosScholtz 22VIRGONC132HUN116Fonyódi Kormoránok
Vitorlás Egyesület
Vadász LászlóDr. Szabó Gábor, Bernáth László97 DNF
405HagyományosYS-I/2.Gertrúd209HUN1399Túravitorlás SportklubBerta LászlóDr. Bíró Marcell, Dr. Tóth István, Detlef Moeller
(rajtengedélyes)
99 DNF
405HagyományosYS-II.TITKOS177HUN504Kalti Motorsport
Egyesület
Szabolcsi JózsefNádasdy Attila (SVSK), Dr. Mányokiné Erika105 DNF
405HagyományosAsso99PASSIONE184HUN1Túravitorlás SportklubHorváth SzabolcsVarga Márton (Bora VTE), Varga Mátyás (Bora VTE), Horváth Áron Ferenc (Bora VTE), Szőke Barna82 DNF
405HagyományosDolfinROXÁN199HUN1509Magyar Villamos Művek
Sportegyesület
Dr. Nagy László
Gábor
Dr. Papp Zsolt (MAFC-MVK), Kun Tímea108 DNF
405HagyományosBavaria 32AQUARIUS158HUN1422One d'Or Sport ClubBlaskó GyörgyVárkonyi Judit (Karsailing VSE), Herczeg István
(Karsailing VSE), Csupor Péterné (Karsailing VSE)
105 DNF
405HagyományosYS-II.MÁZLIS167HUN1123Hercules Fiai HonvédKerék LászlóTóth Péter, Kakucsi Szilvia Erika, Szabó Tünde101 DNF
HelyFelosztásHajóosztály HajónévOrrszámNemzRajtszám EgyesületKormányosLegénységYSFinishElapsed
        SE  Julianna (mocó), Tóth Poszáta Holda, Kerék
Csaba (rajtengedélyes)
   
405Hagyományos25-ös jolleSzélkiáltó171HUN62Zamárdi Vitorlás és
Vízimentő Egyesület
Grósz TamásNyéki Zoltán, Nyéki Zsolt, Sövény Bálint103 DNF
405HagyományosElan 310PYXIS 470HUN3103Ponton KlubSzemenyei CsabaHullám Tibor, Oláh Olivér, Berger Miklós, Csúzi Gergely, Dr. Ajkay Adrián (rajtengedélyes), Kókány István (rajtengedélyes)94 DNF
405HagyományosYS-II.CIMBORÁK193HUN1517Túravitorlás SportklubNyitrai IstvánHalász István, Palásti György, Palásti András
Soma, Dr. Rákász Éva, Bányai Andrea
106 DNF
405HagyományosScholtz 22ROZSDÁS BÖKŐ204HUN44Atomerőmű SEDr. Kiss LászlóDr. Wichmann Ákos, Dr. Olajos Szilvia97 DNF
405HagyományosReginaST. ELMO241HUN841Arche Vitorlás és Sporthajó Közhasznú EgDr. Kelemen PéterDr. Rédey László, Góczán László, Sipos Zsolt
(rajtengedélyes)
103 DNF
405NyíltTöbbtestű - M2BATI 14HUN29Raffica Vitorlás
Egyesület
Sarina Róbertifj. Büki Gábor (D-One VSE), Büki Zsolt (D-One
VSE), Tompa Tamás (D-One VSE)
  DNF
405HagyományosYS-II.SZÉP HELÉNA218HUN1377Avis SEBányai ZoltánRiecke Werner, Mang Balázs103 DNF
405HagyományosSudár SportTORTUGA264HUN1Siófoki Vízi SKNagy AttilaMagyar Dániel, Takács István107 DNF
405HagyományosYS-I/2.BOGI 275HUN2345Arche Vitorlás és Sporthajó Közhasznú EgDr. Lukács
Krisztián
Erdős Gergely, Kovács Ferenc, Péter Zsolt Miklós97 DNF
405HagyományosYS-III/1.LUCIFER272HUN188OMFB Vitorlás KlubOlt JánosBhudia Shayam (mocó), Gönczi László, Alföldy
Zsombor (MAFC-MVK)
113 DNF
405HagyományosYS-I/2.KERECSEN III.299HUN1187Aqualibrium VSEGesztelyi-Nagy
Olivér
Orosz József, Szepes Miklós, Pálfai András, Horváth Szabolcs, Fényes József, Kárpátiné Toronyi Ilona, Schtrausz András, Márta István Gergely91 DNF
405Hagyományos25-ös jolleÁLMOM277HUN34Zamárdi Vitorlás és
Vízimentő Egyesület
Mátay LászlóPaksi Zoltán, Geszti Sándor108 DNF
405HagyományosReginaVIVACE281HUN1193Túravitorlás SportklubBiró Márk PéterDr. Biró Péter Gábor, Dr. Biróné dr. Tóth-Zsiga
Beatrix, Varga Krisztina
103 DNF
405HagyományosReginaSZIRÁKÓ292HUN746Túravitorlás SportklubJakab LászlóÁcs József, Dávid Dániel Dávid (BYC)103 DNF
405HagyományosYS-II.CHARLOTTE489HUN1174Füredyacht Balatonfüredi Vitorlásbázis SDr. Bognár AttilaDr. Ugrin Tamás (Win-D SE), Vágfalvi Gábor Zsolt
(Win-D SE), Boros Tibor (rajtengedélyes)
103 DNF
405HagyományosYS-II.FICÁNKA498HUN1521Balatoni Hajózási SEKovács AttilaKazinczy-Tóth Gábor, Balló János, Bajáki Ferenc
(rajtengedélyes)
107 DNF
405HagyományosYS-I/1.LOPAKODÓ516HUN50Spartacus Vitorlás
Egylet
Breier PéterSzabó Árpád, Szőke Dávid, Szabó Róbert János, Bodi János, Kamenczki Tünde82 DNF
405HagyományosDolfinHEADHUNTER519HUN1076Win-D SportegyesületFröhlich PéterSebestyén Gábor, Káptalan István (HYSC)103 DNF
405HagyományosBavaria 32MONACO522HUN1440Lellei Vitorlás EgyletMolnár Judit
(MTDSC)
Barta Péter (MTDSC), Fadgyas József (BHSE), Grill László (VVEB)105 DNF
405HagyományosYS-III/1.Viktória484HUN Balatonfői Yacht ClubSzayly JózsefSeller Balázs, Varga Gábor113 DNF
HelyFelosztásHajóosztályHajónévOrrszámNemzRajtszámEgyesületKormányosLegénységYSFinishElapsed
       Vízisport és Mentő     
405HagyományosJ24JUKEBOX479HUN1622Balatonfűzfői Vitorlázó
SE
Péter TamásKarácsony Nóra, Richter Tamás, Nagy Nándor
(rajtengedélyes)
102 DNF
405HagyományosYS-II.HERTA461HUN292Win-D SportegyesületTóth AttilaKeleti József Balázs, Krizsó Béla108 DNF
405HagyományosScholtz 22SZILAJ427HUN50OMFB Vitorlás KlubJoó Dániel GáborVisegrádi Péter, Lázár József (Alba R.)97 DNF
405HagyományosElliott 770Audentes428HUN39Versenyvitorlás SK EgyesületMolnár SzabolcsVárhomoki István, Tárnok Zsolt91 DNF
405Hagyományos15-ös jolleSZIVÁRVÁNY507HUN9Procelero
Sportegyesület
Barta FerencSzekeres Maja (mocó), Csonka Bálint (mocó), Schreiner László109 DNF
405HagyományosElliott 770MIRÓ488HUN42Vízügyi Sport ClubPadányi PéterDr. Komáromy Emőke, Horváth Péter, Komáromy
Bulcsú (GKM SE)
91 DNF
405HagyományosYS-II.AQUAMARIN477HUN488Túravitorlás SportklubKomondi PálGergelyfy András (Főnix SE), Kővári Zsombor107 DNF
405HagyományosYS-I/2.FREEDOM311HUN1312ÉVSCBánki SándorMiklós Csaba, Kamocsay Ákos92 DNF
405HagyományosYS-II.ANNA301HUN1253Túravitorlás SportklubOkos JózsefIllés Zoltán (T-Jolle VSE), Varga Lajos (Honvéd)108 DNF
405HagyományosFolkeboatANNI315HUN2493Állami Fejlesztési
Intézet SK
Nagy ImreNagy Martin Imre (mocó), Kővári Tibor (Füredyacht
BVSE), Szilva Gábor
114 DNF
405HagyományosYS-I/2.COHIBA322HUN914IBM Magyarország Szabadidő-Klub EgyesüleKocsis LászlóBakos Tamás (RIVVK), Pados Balázs92 DNF
405HagyományosYS-II.TESTOSTERON332HUN550Szélkerék SEMarik TamásBalasi Zoltán, Dombi Norbert108 DNF
405HagyományosYS-III/1.FISHBONE342HUN670Vízisport és Vitorlás
Egyesület Balatonf
Élő TiborDr. Asztalos Bence, Dudás István (Verseny VSE)114 DNF
405Hagyományos8mODSHOSHOLOZA347HUN100Füredyacht Balatonfüredi Vitorlásbázis SKiss ÁrpádMiltaller Ádám, Dudás Péter91 DNF
405HagyományosSudár
Regatta
Levendulás368HUN294Balatonfenyvesi Vitorlás
SE
Németh BalázsNémeth Zsófia, Bánhegyi Andor103 DNF
405HagyományosBavaria 32TURÁN373HUN1334Arche Vitorlás és Sporthajó Közhasznú EgBogdán LajosBartha Zsolt, Segyik István105 DSQ
405HagyományosScholtz 22SOBRI JÓSKA359HUN52Avis SEBaka Gergely ÁronRédai Ádám Előd, Juricskay András Tibor97 DNF
405HagyományosYS-III/2.VIZIPÓK398HUN1516Win-D SportegyesületBiró Péter ZsoltTillinger Péter, Szikszai Zsolt135 DNF
405HagyományosSudár
Regatta
 454HUN178Egis SEifj. Kovács Zoltán
László
Dr. Nagy Kálmán, Hónig Miklós (TVSK)103 DNF
405HagyományosDolfinHeliosz 28SC397HUN1287Magyar Villamos Művek
Sportegyesület
Dr. Juhász AlbinUjhelyi Péter (MAVIR SE), Györei Péter (Kenesei
VK), Jávafi Ferenc (rajtengedélyes)
104 DNF
405HagyományosSudár
Regatta
BANKA392HUN46Balatoni Hajózási SEDr. Pozsonyi ZoltánDr. Varga Gergely, Kollai Katalin (LVE)103 DNF
405HagyományosDolfinSNOOPY404HUN1035Atomerőmű SEPetróczky FerencSzéles Zoltán (Verseny VSE), Téren István108 DNF
405HagyományosYS-II.BELL382HUN1284Fonyódi VitorlásPolgár GyulaTureczki Róbert, Kerekes Szilárd, Gáspár András,107 DNF
HelyFelosztásHajóosztály HajónévOrrszámNemzRajtszámEgyesületKormányos LegénységYSFinishElapsed
        Egyesület Fejes Tibor    
405HagyományosYS-I/2.ERIKA 364HUN1514Túravitorlás SportklubKulcsár TiborBazsó Gábor (MKVSE), Csurgó Gábor, Hoskó
Róbert
92 DNF
405HagyományosDolfinINKUKHU374HUN2412Fonyódi Kormoránok
Vitorlás Egyesület
Molnár GáborMolnár Dávid (mocó), Fazekas Gábor (SVE), Szikrizt Ágnes108 DNF
405HagyományosYS-III/1.VERENITA389HUN1303Arche Vitorlás és Sporthajó Közhasznú EgBakos PéterSzajkó Károly, Boros Tamás113 DNF
405HagyományosScholtz 22MAYA 164HUN119Balatonfői Yacht Club
Vízisport és Mentő
Csuka GyörgyGyöngyösi Imre, Hovanecz Gergely97 DNF

Címkék: